Dátum: 2023 október 2. (hétfő) | Petra

hírek

Klubunk 5 sportolója sportága legjobbja

Klub szakosztály 2014-12-12

A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik, hogy kik sportágukban az adott év legjobbjai. Idén 50 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére. Klubunk öt sportolója részesült abban a megtiszteltetésben, hogy sportága szövetsége a legjobbnak ítélte 2014-ben.

Palancsa Dorottyát második alkalommal választották a legjobb női curlingesnek, míg Kozák Danuta immár negyedik alkalommal a legjobb női kajakos. Tornászunkat, Berki Krisztiánt már 10. alkalommal választották meg a legjobbnak.  Idén első alkalommal nyerte el ezt a megtisztelő címet karatesunk, Tadissi Yves Martial és Péni István sportlövőnk. 

Curling

Palancsa Dorottya

Kajak-kenu

Kozák Danuta

Karate

Tadissi Yves Martial

Sportlövészet

Péni István 

Torna

Berki Krisztián