Dátum: 2020 szeptember 18. (péntek) | Diána

hírek

EGYÜTTMŰKÖDÉSI MEGÁLLAPODÁS

Klub szakosztály 2020-08-24

Az elmúlt 135 évben immár hagyománnyá vált, hogy Újpest Önkormányzata és az Újpesti Torna Egylet helyi szinten keresi és megtalálja az együttműködés formáit. Ennek az immár több, mint egy évszázada tartó együttműködésnek az eredménye, hogy az UTE Magyarország meghatározó sportegyesületévé nőtte ki magát.

A koronavírus okozta válsághelyzet okán Újpest Önkormányzata a korábbiakhoz képest lényegesen szerényebb támogatást tudott nyújtani egyesületünknek, de az Önkormányzat vezetése és az UTE vezetése ebben a helyzetben is fontosnak tartotta, hogy az együttműködés folytonossága biztosított legyen.

#HAJRÁLILÁK

#HAJRÁÚJPEST

Képek

2014. december 4. - Mikulás ünnepség című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41