Dátum: 2023 október 2. (hétfő) | Petra

hírek

AZ UTE KÖZLEMÉNYE

Klub szakosztály 2020-11-11
Kedves Sportolóink, és Edzőink, Tisztelt Szülők és Kollégák!
 
Ahogy Önök is értesülhettek róla, Magyarország Kormánya a vírus erőteljes terjedése miatt újabb korlátozó intézkedéseket vezetett be.
 
A Magyar Közlönyben megjelent a rendelet pontos szövege, amely egyértelműsítette a klubunkra vonatkozó szabályokat.
 
Mindenki, aki sportágában versenyzési engedéllyel rendelkezik, továbbra is végezheti tevékenységét, így ezúttal nem kell bezárnunk a létesítményeinket, minden igazolt sportolónk járhat edzésre, és természetesen a zárt kapus versenyekre is.
 
Annak ellenére, hogy nem szükséges a tevékenységet felfüggeszteni szakosztályainkban, az edzések helyszínein továbbra is a legnagyobb körültekintéssel kell eljárnunk.
 
- Minden létesítményünkben tilos a belépés a szülőknek!
- Versenyzőinknek, az edzőknek, és az összes klubnál dolgozó kollégának mindenhol kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk viselése, még az öltözőkben is, ezeket levenni csak sportolás, és tisztálkodás közben szabad.
- Kötelező a maszk viselése az Egyesület telephelyein a szabadtéren is.
- Továbbra is kötelező belépéskor a lázmérés, valamint két hetente az egészségügyi nyilatkozat leadása.
 
A tréningeket az összes szakosztályban lehetőleg minden nap legkésőbb 19 óráig be kell fejezni! Nagyon fontos, hogy a sportolók, az edzők, és a klub minden dolgozója 20 óráig, vagyis a kijárási tilalom kezdetéig hazaérjen. Ez alól a Kormányrendelet szerint lehet felmentést adni, de ilyen igazolásokat csak a legindokoltabb esetekben állítunk ki.
 
Felhívom minden versenyzőnek, edzőnek, és valamennyi kollégámnak a figyelmét arra, hogy akinek a COVID-19 vírusra utaló legenyhébb tünete van, vagy közeli, vele egy háztartásban élő családtagja beteg, azonnal függessze fel az edzések látogatását!
 
Kérem, hogy nagyon figyeljünk egymásra, különösen az idősebb kollégákra és családtagjainkra, mutassunk mindenkinek jó példát, és hívjuk fel mások figyelmét is a szabályok betartására!
 
Jó egészséget, és további eredményes felkészülést kívánok mindenkinek! Hajrá lilák!
 
Üdvözlettel:
 
Őze István, klubigazgató
Újpesti Torna Egylet

Képek

NAPKÖZIS TÁBOR 2023 című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41