Dátum: 2020 július 15. (szerda) | Henrik, Roland

hírek

AZ 135 ÉVES ÉVFORDULÓ ÜNNEPSÉGE ELMARAD

Klub szakosztály 2020-06-05

Kedves Barátaink! Tisztelt regisztrált Vendégek!

Ahogy azt mindannyian tudjátok, klubunk, Magyarország egyik legpatinásabb, és legsikeresebb sportegyesülete idén 135 éves. A születésnapot a lila-fehérek hagyományainak megfelelően szerettünk volna megünnepelni, a kialakult járványügyi helyzetben azonban erre most nem lesz lehetőség.

Úgy érezzük, hogy mi, az Újpesti Torna Egylet sportolói, volt sportolói, korábbi és jelenlegi edzői és dolgozói mindannyian egy nagy család tagjai vagyunk, és felelőséggel tartozunk egymásért. Az egészségünk a legnagyobb érték, amit még a jeles évforduló kedvéért sem érdemes kockára tennünk. A járvány elleni küzdelem egyetlen hatékony eszköze pedig a közösségi érintkezések korlátozása.

 

Ráadásul Magyarország Kormányának jelenleg érvényes rendelkezései tiltják a nagyszabású rendezvények megtartását, valamint határozatlan ideig szigorúan szabályozzák az állampolgárok lakhelyelhagyását is. Ilyen körülmények között a 2020. június 13-ra a Szilágyi úti sporttelepre tervezett ünnepség szervezését nem tudjuk folytatni, ezért az esemény elmarad.

Köszönjük a megértéseteket!

„Épség, Erő, Egyetértés”

 

                                                           Tisztelettel:

                                                                                                                      Újpesti Torna Egylet

Képek

UTE Kiállítás című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41