Dátum: 2018 április 24. (kedd) | György

hírek

Elhunyt Fekete Gábor, öttusa edzőnk!

Klub szakosztály 2017-09-28 Megtekintések száma: 1599

Fekete Gábor
öttusa szakedző

(1960-2017)

Döbbenten értesültünk róla, hogy Öttusa szakosztályunk Utánpótlás edzője, aki az Újpesti Torna Egyletben - több mint negyed évszázadon keresztül oktatta, tanította a gyerekeket az öt sportág alapjaira 57 éves korában váratlanul elhunyt.

Gábor közel 10 évig versenyszerűen öttusázott. Sportpályafutását a Budapesti Honvédnál kezdte, majd Egerben és a MAFC-nál folytatta. Közben elvégezte az edzői tanfolyamot, majd a TF-en  szakedzői diplomát szerzett.

Öttusa szakosztályunk közkedvelt „Swarcija” 1991-től 2017. szeptember 27-ig a XV.kerületi Kolozsvár utcai Tanuszodában  több száz kisgyerekkel ismertette meg a rendszeres sportolás örömét és az öttusa sport szépségét.

Fekete Gábort klubunk saját halottjának tekinti és emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük.

NYUGODJON BÉKÉBEN!

 

 

 

 

Képek

UTE Karate Szakosztály képei című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41