Elhunyt Fekete Gábor, öttusa edzőnk! - Klub - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Dátum: 2018 augusztus 15. (szerda) | Mária

hírek

Elhunyt Fekete Gábor, öttusa edzőnk!

Klub szakosztály 2017-09-28 Megtekintések száma: 1691

Fekete Gábor
öttusa szakedző

(1960-2017)

Döbbenten értesültünk róla, hogy Öttusa szakosztályunk Utánpótlás edzője, aki az Újpesti Torna Egyletben - több mint negyed évszázadon keresztül oktatta, tanította a gyerekeket az öt sportág alapjaira 57 éves korában váratlanul elhunyt.

Gábor közel 10 évig versenyszerűen öttusázott. Sportpályafutását a Budapesti Honvédnál kezdte, majd Egerben és a MAFC-nál folytatta. Közben elvégezte az edzői tanfolyamot, majd a TF-en  szakedzői diplomát szerzett.

Öttusa szakosztályunk közkedvelt „Swarcija” 1991-től 2017. szeptember 27-ig a XV.kerületi Kolozsvár utcai Tanuszodában  több száz kisgyerekkel ismertette meg a rendszeres sportolás örömét és az öttusa sport szépségét.

Fekete Gábort klubunk saját halottjának tekinti és emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük.

NYUGODJON BÉKÉBEN!

 

 

 

 

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41